Kayra Cafe Frankfurt

Kayra Cafe Frankfurt

Almanya’nın Frankfurt şehrinde faaliyet gösteren farklı konsepti ve dekorasyonu ile misafirlerinin beğenisi kazanan Kayra Cafenin özel tasarım sedirleri, özel tasarım tabureleri, yuvarlak cafe masaları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.

Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Belçika başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştirmekteyiz. Kalite, Uygun Fiyat, Mutlu Müşteri üçgeninde ve ürünlerin Hasarsız şekilde Yurt Dışındaki müşterilerimize ulaştırılması konusunda hassasiyetimiz çok üst seviyededir.

Kayra Cafe’nin özel tasarım sedirleri özel ölçülerde imal edilmiş ve başarıyla cafenin konseptine uygulanmıştır. Üretilen numune ürünlerin okeyi Almanyadaki müşterimiz tarafından onaylanmış ve akabinde üretime geçilmiştir. Ölçüler, kumaş rengi, kalitesi ve iskelet noktalarında müşterilerimizin isteklerini tam olarak yerine getirmiş olmak bize mutluluk veriyor.

Ürünlerin istenilen şekilde üretilmesinin yanında Yurt Dışında bulunan müşterilerimize hasarsız bir şekilde gönderilmesini takip etmek ve nakliyat, gümrük işlemlerini başarıyla yönetmek firmamızı rakiplerimizin yanında öne geçirmektedir.

Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerinde bulunan müşterilerimiz projelerini E-posta ile firmamıza ulaştırması neticesinde profesyonel kadromuz tarafından incelenir ve en kısa sürede uygun şekilde fiyat dönüşü yapılır.

Fiyatlandırma, Projelendirme, Dekorasyon ve Ürün Zenginliği konusunda aklınızdaki soru işaretlerini bize danışıp sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına ve Avrupa,Asya ve Ortadoğu ülkelerine ürün satışımız mevcuttur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir