Category Archive Cafe Dekorasyon

Sbarro Cafe Şişli

Şişli ilçesinde sizlere hizmet veren Sbarro işletmesinin rattan sandalyeleri, iroko dış mekan kare masaları, örgü cafe sandalyeleri, kırmızı renkli cafe sandalyeleri, kare tablalı werzalit masaları ve çeşitli cafe mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

, , Read More

Doya Doya Cafe

Doya Doya Cafenin turkuaz sedirleri, cafe sandalyeleri, kare tablalı cafe masaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

Pendik Cafe Sandalyesi satışı yapan firmamız uygun fiyatlarıyla bütçenizle dost ürünlerle hizmetinizdedir.

Read More

Freddy Cafe Breakfast

Erzurum’da faaliyet gösteren Freedy Cafe’nin poliuretan sandalyeleri, kütük masaları, cafe masaları, iroko masaları, özel yapım deri kaplama cafe sandalyeleri, sedir dikdörtgen cafe sandalyeleri, dış mekan örme sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Read More

Lets Make Coffee Metromall Avm Ankara

Ankara Cafe sandalyesi imalatı yapan firmamız Let’s Make Coffee’nin ahşap cafe sandalyeleri, kütük tablalı masaları, özel ölçülü masaları ve çeşitli cafe mobilyalarını üretilmiştir.

Fiyat almak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Read More

Kayra Orient Kokteyl Lounge Frankfurt

Almanya’nın Frankfurt şehrinde hizmet veren Kayra Orient Lounge‘nin özel ölçü sedirleri, pufları, servantları, bar bankosu ve çeşitli cafe dekorasyon mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Frankfurt Masa Sandalye İhracatı

Read More

Hausbrandt Coffee Bar İsveç

İsveç’te faaliyet gösteren Hausbrandt Coffee Bar işletmesinin poliüretan sandalyeleri, cafe masaları, bistro masaları, cafe sandalyeleri, sedirleri ve çeşitli cafe mobilyaları şirketimiz tarafından imal edildi.

Read More

Başakşehir Sular Vadisi

Başakşehir ilçesinde faaliyet gösteren Sular Vadisi Kır Kahvesi poliüretan sandalyelerini, kare tablalı cafe masalarını, cafe koltuklarını, sedirlerini ve çeşitli cafe mobilyalarını firmamızdan satın almıştır.

, Read More

B&T Cafe Kadıköy

Kadıköy’de faaliyet gösteren B&T Cafe’nin Dış Mekan Rattan Sandalyeleri, Beyaz Cafe Sandalyeleri, Kare Tablalı Cafe Masaları, Alüminyum Masaları ve Çeşitli Mobilya Dekorasyon ürünleri firmamız tarafından tedarik edildi ve satışı yapıldı.

Read More

Gezi Parkı Cafe Taksim

Taksim’de faaliyet gösteren Gezi Cafe‘nin kırmızı poliüretan sandalyeleri, özel yapım sedirleri, cafe masaları, dikdörtgen tablalı ahşap cafe masaları ve çeşitli cafe aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

Read More

Vera Cafe Samsun

Samsun’da yerleşik olarak hizmet veren Vera Cafe’nin poliüretan cafe sandalyeleri, ahşap tablalı cafe masaları, cafe aksesuarları, servantları, telli sandalyeleri, dış mekan masaları firmamız tarafından satıldı.

Read More

Cafe Soub Marina Kadıköy

İşletmemiz Kadıköyde faaliyet sürdüren Cafe Soub Marina’nın rattan masalarının, dış mekan sandalyelerinin, rattan sandalyelerinin, bahçe sandalyelerinin ve cafe dekorasyon mobilyalarının imalatını ve satışını yapmıştır.

Read More

Effendi Cafe Küçükçekmece

Küçükçekmece sandalyeci imalatçısı olarak sahilde hizmet veren Effendi Cade’nin yeni konsepti için rattan sandalye, kare ahşap cafe masası, kapitoneli sedir, modern cafe sandalyesi, cafe aksesuarı imalatı ve satışını gerçekleştirdik.

İmalattan Uygun fiyatlı ürünlerle Küçükçekmece cafe sandalye üretimi yapmaktayız.

Ürün fiyatları için bizi arayınız.

İletişim

Read More

Sultan Saray Cafe Bar Almanya

Almanya’da faaliyet gösten Sultan Cafe Bar’ın kırmızı kapitoneli sedirleri, ahşap sehpaları, koltukları, servantları, cafe sandalyeleri firmamız tarafından imale dildi ve ihracı gerçekleşti.

Almanya Cafe Sandalyesi

Read More

Jadore Cafe Caddebostan

Kadıköy Bağdat Caddesi‘nde hizmet veren J’adore Cafe’nin modern cafe sandalyeleri, verzalit masaları, bankoları, servantları ve cafe aksesuarları firmamız tarafından imal edildi.

Caddebostan Cafe Sandalyesi

Read More

Saray Muhallebicisi

Fatih Saray Muhallebicisinin rattan sandalyeleri, ahşap klasik sandalyeleri, kare ahşap tablalı masaları ve cafe aksesuarları firmamız tarafından imal edilmiştir.

, , Read More